Menu se načítá

Články uživatele Jiří Forejt

Otevřené filmové dílny na FAMU FESTU NOIR

29. 10. 2012
Letošní ročník filmové přehlídky FAMU FEST nabízí studentům gymnázií a středních škol příležitost, natočit si vlastní krátký film. Nemusíte se chtít hlásit na FAMU, stačí touha po vlastní filmové tvorbě.

Letní GVP Fest je na světě

18. 06. 2007
Pomalu se začíná stávat tradicí, že dvakrát do roka parta hudebních nadšenců z našeho gymnázia spojí své síly, a přes všechny překážky uspořádá festival, který nemá na jiných středních školách obdoby. I letos se vše vydařilo, a tak Vás můžeme všechny (studenty i profesory) srdečně pozvat 23. června od sedmi hodin do klubu Matrix, kde se společně rozloučíme se starým školním rokem, odhodíme všechny starosti za hlavu a za přívalu výborné muziky přivítáme prázdniny.

VÝLET DO ŠPANĚL

06. 06. 2007
Několikrát do roka se studentům naší školy poštěstí odpočinout si na pár dní od vyčerpávajícího avšak přínosného studia na některém ze školních výletů. Koncem dubna se skupina dobrovolníků ze všech možných tříd vydala pod vedením zkušených profesorů Adélky Kratěnové, Jindřišky Drahotové a Lukáše Mathé na dobrodružnou cestu do Španělska; přesněji do Katalánska a ještě přesněji do okolí Barcelony.