Menu se načítá

Články uživatele Tomáš Nováček

Akademie 2014 se blíží!

22. 02. 2014
Již tento čtvrtek se na Vás těšíme na akademii, jaká tu ještě nebyla!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY AKADEMIE!

13. 12. 2013
Všichni studenti, kteří se chtějí účastnit letošní akademie, pošlou informace o svém vystoupení (scénář, píseň, na kterou budou tančit atd.) na TomasNovacek@seznam.cz do konce kalendářního roku. U těch, kteří tak neučiní, se bude počítat, že nemají o vystupování zájem.

Hledá se moderátorka Akademie!

18. 11. 2013
Pomalu se blíží konec listopadu a Akademie kromě data získává i čím dál tím jasnější obrysy.

Auschwitz, Krakow, Wieliczka – smrt, strach a temnota

01. 04. 2013
Březnová exkurze maturitních a předmaturitních ročníků se nenesla v duchu zábavy, jak to normálně bývá. Navštívili jsme převážně místa, na kterých totiž nic úsměvného nebylo.

Přijďte diskutovat o alkoholu!

23. 01. 2013
Ve čtvrtek 7. 2. od 18:00 proběhne na Gymnáziu Na Vítězné pláni veřejná diskuze na téma "Alkohol mezi mladistvými"., pod záštitou společnosti Agora Central Europe (http://www.agora-ce.cz/).

Myslíme si, že by naše škola měla vyhrát, protože...

14. 03. 2012
"Bude to lehký. Prostě tam přijdeš, něco řekneš a hotovo..." přesvědčovaly mě spolužačky, když jsem se vzpouzel a nechtěl si svůj volný čas zaplňovat něčím, co díky názvu Cestou do parlamentu zavánělo až moc politikou. Ale má mysl nakonec neodolala silným argumentům typu: "Tomáši, dělej!" a tak jsem se také přihlásil. To jsem ale zdaleka netušil, do čeho se pouštím...