Menu se načítá

Články uživatele Jan Komárek

Desátý GVP fest

13. 01. 2011
Milé studentstvo, vážené profesorstvo, je mi ctí pozvat vás na staroslavný GVP fest, jenž se uskuteční 12. února v klubu Retro.

Devátý GVP fest

12. 06. 2010
22. června kapely složené převážně ze studentů a absolventů našeho gymnázia zahrají společně již podeváté. GVP fest se vrací na místo svého zrodu, do klubu Matrix. Vystoupí Ragoo Paradise, Stool, Curlies, The Vibrations a Guarana. První kapela začne hrát už v šest hodin, vstupenky budou k dostání na místě za 50 Kč. Všichni dorazte.

Osmý GVP Fest

08. 02. 2010
S dvouletým zpožděním se i GVP Fest dočkal své magické osmičky. (Ne, nerostou mu zuby.)  Na tuto jedinečnou kulturní událost zveme všechny studenty GVP a jejich přátele, absolventy a jejich přátele, profesory a jejich přátele, ba i ostatní zaměstnance školy a jejich přátele. Pořadatelé GVP Festu věří, že se s vámi všemi v přátelské atmosféře shledají 20. února v půl sedmé v klubu La Fabrika.

Konec školního roku aneb Na dně v Lake District a Londýně

30. 08. 2009

O nezapomenutelném červnovém výletu 4.B s doplňky a veleváženými profesorkami Haškovou, Šilhánkovou a Podzimkovou s jejím ctihodným chotěm (znáte z TV).