Menu se načítá

Články uživatele Irena Bártová

Filmový klub GVP

16. 10. 2018
Milí studenti,

rozhodli jsme se zpřístupnit některé přednášky, které se budou konat v rámci filmového semináře, všem zájemcům pod hlavičkou filmového klubu. Upozornění na tyto přednášky bude vždy na intranetu.

V pondělí 22.10. od 14.35 se uskuteční první přednáška se scénáristkou Terezou Tobiášovou, kterou někteří znáte z našich pravidelných recitačních soutěží. Tématem bude filmový scénář, technický filmový scénář, ukázky ze scénářů a jejich následná realizace...

Těšíme se na vás v učebně 206.

Balkánské křižovatky-červen 2016

27. 06. 2016

Zpráva pro absolventy GVP

04. 05. 2016

Básnická přehlídka tříd

17. 10. 2012
Milí studenti, jako každoročně budete mít i letos příležitost prokázat svůj talent v přehlídce básnické tvorby jednotlivých tříd našeho gymnázia. Letošní téma zní: Návštěva v galerii - báseň inspirovaná konkrétním obrazem. Pod článkem najdete nabídku pěti obrazů, z nichž si budete moci vybrat a vytvořit svoji básnickou reflexi.

Evaluace 2.část

20. 03. 2012
Milí studenti, od 21.3. do 8.4. budete vyplňovat druhý evaluační dotazník, který mapuje kvalitu výuky jednotlivých profesorů. Dotazník najdete na www.gvp.cz/evaluace. V dotazníku můžete hodnotit kteréhokoliv profesora, který ve vaší třídě učí, ale také ty, s nimiž jste se setkali v minulých letech. Na konci dotazníku je volný prostor pro vaše osobní vzkazy pro hodnoceného profesora. Tento dotazník bude využit jako podklad pro autoevaluaci školy, jako informace pro vedení školy, ale také jako zpětná vazba pro jednotlivé profesory. Aby vaše odpovědi mohly být takto využitelné, měly by být co nejvíce objektivní a slušně formulované. Měli byste se také snažit ohodnotit co nejvíce profesorů, neboť tím se zvyšuje výpovědní hodnota celého dotazníku. Děkujeme vám za spolupráci.

Zájezd do Provence

25. 10. 2011
Pozvánka na červnový zájezd do jižní Francie-Provence.