Menu se načítá

12. Den poezie

Eva Podzimková

3. října 2010
Rádi bychom vás touto cestou po roce opět pozvali k účasti na 12. ročníku festivalu Den poezie, který se letos koná od 8. do 22. listopadu 2010.
Festival letos ponese podtitul „Nekonečný kraj“. Koná se ve dnech, kdy uběhne 200 let od narození muže, bez něhož si moderní českou poezii nelze představit – Karla Hynka Máchy.

Vážení přátelé, milé studentky, milí studenti,
Dovolte, abych vás seznámila s podmínkami soutěže, v níž byste mohli představit svou básnickou tvorbu. Tuto akci pořádá Gymnázium Na Vítězné pláni ve spolupráci se svými partnery, jimiž jsou Divadlo V Dlouhé, Pierot, spol. s.r.o., a nakladatelství Argo, u příležitosti Dne poezie (16. 11. 2010).

Soutěže se mohou zúčastnit studenti pražských gymnázií, kteří zašlou své příspěvky (tedy vlastní básnické texty) společně s vyplněnou přihláškou na adresu:
Eva Podzimková, Gymnázium Na Vítězné pláni 1160, PSČ 140 00, Praha 4 nebo na mail: evapodzim@seznam.cz do uzávěrky soutěže (31. 10. 2010).
Prosím, zasílejte své příspěvky v programu MS WORD, nikoli v jiných formátech! Děkujeme.
Studenti mohou poslat jeden až tři básnické texty libovolného rozsahu (ve třech kopiích) na téma „Nekonečný kraj“. Každý text přečtou porotci soutěže. Ceny pro vítěze zajišťují partneři Gymnázia Na Vítězné pláni. Součástí soutěže a jejím završením bude veřejné předčítání vítězných prací, spojené s předáváním cen autorům oceněných děl.

Na tvorbu mladých básnířek a básníků a na spolupráci s vámi se těší společně s organizátory akce 12. Den poezie Eva Podzimková

Komentáře

Dobrý den, chápu, že se ptám asi poměrně pozdě, ale nevíte, kde by se daly zjistit výsledky této soutěže?

Nejste přihlášeni - komentář bude přidán po schválení adminem