Akce na GVP ve šk. roce 2021/2022

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
květen
Severní AnglieLuhanováso 30.4.so 7.5.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(0): Cymbalak, Tučanová, Urbanová
Za Lovci mamutůErlebachst 4.5.ne 8.5.třídy: 2.Eučitelé(2): Er + De
Magický SenegalPetra Kinclovápá 6.5.pá 6.5.třídy: 1.Bučitelé(1): Kinclová
BarcelonaBirhanzlso 7.5.st 11.5.třídy: Šj z 2F-3Fučitelé(2): Birhanzl, Reinosová
Provence -Římské památkyI. Bártováso 7.5.ne 15.5.třídy: 5.B a studenti fr 3.Fučitelé(3): Bártová, Fišerová, Mišíková
Láska ke čtení, Multikultura EUČolasováne 8.5.so 14.5.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
Výběrový vodácký kurzZ. Ordoš Nedvědovápo 9.5.pá 13.5.výběr studentůučitelé(2): Z.Ordoš-Nedvědová, J.Ordoš
Magický SenegalPetra Kinclováčt 12.5.čt 12.5.třídy: 1.AC,4.ABučitelé(4): Kinclová, Hašková, Suchánková, Jun
Harz - výlet NěmeckoKollerpá 13.5.ne 15.5.třídy: 3.A, 3.Bučitelé(2): Koller, Adámková
Den fascinace rostlinami 2022Friedlpá 13.5.pá 13.5.třídy: 2.Eučitelé(1):
Den fascinace rostlinami 2022Friedlpá 13.5.pá 13.5.třídy: 3.Eučitelé(1): Friedl
A. Dvořák - muzeumO. Mandovápá 13.5.pá 13.5.třídy: 3.C skupina HVučitelé(1): Olga Mandová
Štefánikova hvězdárnaVondráčkovápo 16.5.po 16.5.třídy: 5A, 3Eučitelé(0):
Památník VítkovAndronika Čolasovápo 16.5.po 16.5.třídy: 4.Bučitelé(1): Čolasová - v rámci svých hodin VV
Hodina VV, HV proběhne mimo školuČolasovápo 16.5. třídy: 4.Bučitelé(1): Čolasová
Hodina VV, HV proběhne mimo školuČolasováút 17.5.út 17.5.třídy: 4.Aučitelé(1): Čolasová
Hodina VV, HV proběhne mimo školuČolasovást 18.5.st 18.5.třídy: 3.Bučitelé(1): Čolasová
James Web teleskopVondráčkováčt 19.5.čt 19.5.třídy: 5A, 3E, 2A,2Bučitelé(0):
Výměna Německo (část 2.)Urbanováso 21.5.pá 27.5.třídy: 4.Aučitelé(2): Urbanová, Jun
Návštěva studentů z bavorského gymnázia na GVPUrbanová Martapo 23.5.po 23.5.třídy: 4.Aučitelé(2): Urbanová, Jun
Atletický přebor školyJ.Věšínová,H.Znamenáčkováčt 26.5.čt 26.5.všechny třídyučitelé(0):
Normandie 2022Erlebachso 28.5.so 4.6.třídy: 3.Bučitelé(3): Er, Bá, De
Španělská kultura křížem krážemReinosovápo 30.5.po 30.5.třídy: 3F španělštinářiučitelé(1): Reinosová
jižní AnglieInna Kortlipo 30.5.ne 5.6.třídy: 4.A, 3.Cučitelé(5): Kortli, Jun, Birhanzl
červen
Vodácký kurzŠmídčt 2.6.po 6.6.třídy: 1.Eučitelé(3): M.Šmíd, T.Čučková, O.Kohout
Fyzikální Paříž a západní FrancieVondráčkovápá 3.6.ne 12.6.třídy: 5.A, 3.E, + výběr třídučitelé(3): Vo, Im, Fr
Vodácký kurzOrdoš-Nedvědovápo 6.6.pá 10.6.třídy: 3.Cučitelé(3): Z.Ordoš-Nedvědová, J.Ordoš, I.Birhanzl
Pražské parky 2 - Meandry BotičeErlebachst 8.6.st 8.6.třídy: 3.Bučitelé(1): Erlebach
Bavorský les a RegensburgUrbanová Martačt 9.6.so 11.6.třídy: 2.Aučitelé(3): Urbanová, Adámková, Smatana
Český ráj- geologická exkurze + výletLaušmanovápá 10.6.ne 12.6.třídy: 1.Bučitelé(2): Laušmanová
Vodácký kurzErlebachpá 10.6.út 14.6.třídy: 3.Bučitelé(3): P.Erlebach, I.Knappová, M.Horyna
Návštěva studentů ze ŠpanělskaReinosováút 14.6.pá 17.6.třídy: studenti španělštinyučitelé(1): Reinosová
Vodácký kurzOrdošút 14.6.so 18.6.třídy: 3.Aučitelé(3): J.Ordoš, I.Koller, Z.Ordoš-Nedvědová
Pilotní písemné zkoušky DSD IIM.Urbanovást 15.6.st 15.6.výběr studentůučitelé(2): Urbanová, Slavíková
Ztraceni na ZtracenceErlebachst 15.6.st 15.6.třídy: 3.Bučitelé(1): Erlebach
Královská cestaKortličt 16.6.po 16.5.třídy: 4.Aučitelé(2): Kortli, Cymbalak-Jankovská
Památník K. ČapkaN.Brousilovápá 17.6.pá 17.6.třídy: 5. A, Bučitelé(2): Bártová, Brousilová
Vodácký kurzOrdoš-Nedvědováso 18.6.st 22.6.třídy: 1.Fučitelé(3): Z.Ordoš-Nedvědová, P.Erlebach, P.Svoboda
Orlí hnízdo, SalzburgUrbanová Martast 22.6.so 25.6.třídy: 1.Aučitelé(3): Urbanová, Slavíková, Kinclová
VoBaFoErlebachst 22.6.út 28.6.všechny třídyučitelé(1): Er + ?
Vodácký kurzŠmídst 22.6.ne 26.6.třídy: 2.Fučitelé(3): M.Šmíd, M.Kvíz, J.Mervínský
FOODFESTIVALJosé Babierapá 24.6.pá 24.6.všechny třídyučitelé(0): cizích jazyků - garant Nj, Šj, Fj, Aj
třídní výletHaškováne 26.6.út 28.6.třídy: 1.Cučitelé(2): Hašková, Reinosová