Suplování:   Středa 14.2.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 13.2.2018 (10:56)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bártová Irena (Lékř)

 

-

..

                 

Halík Jan (JI)

     

Er

Er

             

Kalinová Daniela (Do)

-

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

Koller Irena (Do)

-

-

....

Fi

Ju

..

-

..

..

-

-

-

Mišíková Eva (Do)

-

..

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Ordoš Jan (Do)

-

..

Bo

....

Šm

..

Šl

-

-

-

-

-

Urbanová Marta (Do)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

101

         

xxxx

xxxx

xxxx

xxxx

xxxx

xxxx

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Balonová Sára

1.hod

přesun >>

Aj

3.B (A1)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Aj

3.B (A1)

(202)

z 1.hod

Borovička Lukáš

2.hod

supl. (Or Do)

Čj

1.A

(303)

přespočetná hod.

Brousilová Naděžda

5.hod

změna

Čj

6.A

(304)

 
 

6.hod

změna

Čj

6.A

(303)

 

Derka Vítězslav

3.hod

změna

Čj

4.E

(022)

 
 

4.hod

změna

Čj

4.E

(022)

 

Erlebach Petr

3.hod

změna

B

3.F (BlCs)

(203)

 
 

3.hod

spojeno (Ha JI)

B

3.F (BsCl)

(203)

 
 

4.hod

změna

B

3.F (BlCs)

(211)

 
 

4.hod

spojeno (Ha JI)

B

3.F (BsCl)

(211)

 

Fišerová Veronika

3.hod

supl. (Ko Do)

Nj

3.E (N2)

(101)

dozor

Hašková Michaela

3.hod

změna

Aj

2.F (A1)+

(204)

 

Jun Jakub

4.hod

supl. (Ko Do)

Nj

1.A (S2)

(303)

přespočetná hod.

Kortli Inna

1.hod

přesun >>

Aj

3.B (A2)

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

Aj

3.B (A2)

(105)

z 1.hod

 

7.hod

změna

Aj

4.F (A2)+

(022)

 

Kozderková Lucie

5.hod

přesun <<

Zsv

2.A

(301)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Zsv

2.A

 

na 5.hod

Luhanová Marie

5.hod

změna

Aj

3.F (A2)+

(105)

 

Římalová Hana

1.hod

změna

M

2.F

(313)

 
 

2.hod

změna

M

3.F

(314)

 
 

4.hod

změna

M

6.A

(314)

 

Slavíková Dana

6.hod

změna

Nj

4.E (N1)

(022)

 

Staněk František

5.hod

změna

M

4.E

(022)

 

Šiková Lucie

6.hod

Dohled v jídelně

 

Šmíd Martin

4.hod

supl. (Or Do)

Tv

5.B (Chl)

(016)

přespočetná hod.

Vondráčková Helena

1.hod

změna

BiCh

6.B (T4BC)+

(022)

 
 

2.hod

změna

BiCh

6.B (T4BC)+

(022)

 

Znamenáčková Hana

7.hod

změna

Aj

6.A (A2)

(201)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Čj

 

(303)

supluje

Borovička Lukáš

(Or)

 

4.hod

Nj

S2

(303)

supluje

Jun Jakub

(Ko)

 

8.hod

Njn

S2

 

odpadá

 

(Ko)

2.A

5.hod

Zsv

 

(301)

přesun <<

Kozderková Lucie

z 6.hod

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Or)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ko)

 

6.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.E

3.hod

Aj

A1

(204)

změna

Hašková Michaela

 

2.F

1.hod

M

 

(313)

změna

Římalová Hana

 
 

3.hod

Aj

A1

(204)

změna

Hašková Michaela

 

3.B

1.hod

Aj

A2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

1.hod

Aj

A1

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Aj

A1

(202)

přesun <<

Balonová Sára

z 1.hod

 

2.hod

Aj

A2

(105)

přesun <<

Kortli Inna

z 1.hod

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bá)

 

4.hod

Fj

Frj2

 

odpadá

 

(Mi)

3.C

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Or)

3.E

3.hod

Nj

N2

(101)

supluje

Fišerová Veronika

(Ko)

 

5.hod

Aj

A2

(105)

změna

Luhanová Marie

 
 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

Nj

N2

 

odpadá

 

(Ko)

3.F

2.hod

M

 

(314)

změna

Římalová Hana

 
 

3.hod

B

BlCs

(203)

změna

Erlebach Petr

 
 

3.hod

B

BsCl

(203)

spojí

Erlebach Petr

(Ha)

 

4.hod

B

BlCs

(211)

změna

Erlebach Petr

 
 

4.hod

B

BsCl

(211)

spojí

Erlebach Petr

(Ha)

 

5.hod

Aj

A2

(105)

změna

Luhanová Marie

 
 

5.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Kd)

 

6.hod

Fj

Frj

 

odpadá

 

(Mi)

4.A

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Kd)

4.E

1.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

2.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

3.hod

Čj

 

(022)

změna

Derka Vítězslav

 
 

4.hod

Čj

 

(022)

změna

Derka Vítězslav

 
 

5.hod

M

 

(022)

změna

Staněk František

 
 

6.hod

Nj

N1

(022)

změna

Slavíková Dana

 
 

7.hod

Aj

A2

(022)

změna

Kortli Inna

 
 

7.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kd)

4.F

1.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

2.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

7.hod

Aj

A2

(022)

změna

Kortli Inna

 
 

7.hod

Aj

A3

 

odpadá

 

(Kd)

5.B

4.hod

Tv

Chl

(016)

supluje

Šmíd Martin

(Or)

5.C

1.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Mi)

6.A

1.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

2.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

4.hod

M

 

(314)

změna

Římalová Hana

 
 

5.hod

Čj

 

(304)

změna

Brousilová Naděžda

 
 

6.hod

Čj

 

(303)

změna

Brousilová Naděžda

 
 

7.hod

Aj

A2

(201)

změna

Znamenáčková Hana

 

6.B

1.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

2.hod

BiCh

T4BC

(022)

změna

Vondráčková Helena

 
 

3.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Mi)

 

7.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Mi)

 

Zpracováno v systému Bakaláři