Suplování:   Pátek 21.4.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 21.4.2017 (8:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.B

   

Akce

Akce

Akce

Akce

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Erlebach Petr (Dohl)

   

..

..

           

Fajfr Marek (slu)

 

-

-

-

....

..

..

-

       

Hrdinová Pavlína (Lékř)

     

Sv

Mn

..

..

         

Hübner Ilka (slu)

 

-

-

..

-

..

-

-

       

Hulková Sára (Lékř)

   

Bi

..

Zn

             

Knappová Ivana (Do)

-

-

-

-

Sv

-

..

..

-

-

-

-

Kortli Inna (Do)

-

-

Bi

..

Bb

-

..

-

-

-

-

-

Král Matěj (slu)

 

-

-

..

....

..

..

-

       

Kvíz Milan (DVPP)

   

Vi

-

Dh

Vi

..

-

       

Šilhánková Helena (Nv)

 

-

Zn

Fi

-

..

..

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Babiera Jose

4.hod

supl. (Ki Do)

Aj

2.F (A1)+

(101)

za odpadlou

Birhanzl Ingrid

2.hod

spojeno (Ki Do)

Aj

3.F (A2)+

(302)

 
 

2.hod

supl. (Hu Lékř)

Aj

3.F (A4)+

(302)

za odpadlou

Drahotová Jindřiška

4.hod

supl. (Kv DVPP)

Čj

1.E

(305)

za odpadlou

Fišerová Veronika

2.hod

odpadá

Ch

4.B

 

Akce

 

3.hod

supl. (Ši Nv)

Aj

4.C (A2)

(201)

za odpadlou

Horyna Martin

5.hod

navíc

F

4.A

(306)

za odpadlou

Mandová Olga

4.hod

supl. (Hr Lékř)

Nj

4.E (N1)

(117)

za odpadlou

Svoboda Petr

3.hod

supl. (Hr Lékř)

Nj

3.A (N1)

(205)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Kn Do)

Z

4.A

(306)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Z

4.B

 

Akce

Věšínová Jana

2.hod

změna

Tv

4.C (Dív)

(221)

 
 

2.hod

spojeno (Er Dohl)

Tv

4.C (Chl)

(221)

 
 

3.hod

spojeno (Er Dohl)

Tv

4.A (Chl)

(221)

 
 

3.hod

změna

Tv

4.A (Dív)

(221)

 

Vinkler Martin

2.hod

supl. (Kv DVPP)

F

5.A

(313)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

M

4.B

 

Akce

 

5.hod

supl. (Kv DVPP)

M

2.A

(005)

za odpadlou

Znamenáčková Hana

2.hod

supl. (Ši Nv)

Aj

4.A (A2)

(306)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Hu Lékř)

Aj

2.F (A3)+

(202)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

Nj

N_Hr

 

odpadá

 

(Hr)

1.E

4.hod

Čj

 

(305)

supluje

Drahotová Jindřiška

(Kv)

2.A

5.hod

M

 

(005)

supluje

Vinkler Martin

(Kv)

2.E

4.hod

Aj

A3

(202)

supluje

Znamenáčková Hana

(Hu)

 

4.hod

Aj

A1

(101)

supluje

Babiera Jose

(Ki)

2.F

4.hod

Aj

A3

(202)

supluje

Znamenáčková Hana

(Hu)

 

4.hod

Aj

A1

(101)

supluje

Babiera Jose

(Ki)

3.A

3.hod

Nj

N1

(205)

supluje

Svoboda Petr

(Hr)

3.E

2.hod

Aj

A2

(302)

spojí

Birhanzl Ingrid

(Ki)

 

2.hod

Aj

A4

(302)

supluje

Birhanzl Ingrid

(Hu)

 

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Ki)

 

3.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hu)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Kv)

3.F

2.hod

Aj

A2

(302)

spojí

Birhanzl Ingrid

(Ki)

 

2.hod

Aj

A4

(302)

supluje

Birhanzl Ingrid

(Hu)

 

3.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Ki)

 

3.hod

Aj

A4

 

odpadá

 

(Hu)

4.A

2.hod

Aj

A2

(306)

supluje

Znamenáčková Hana

(Ši)

 

3.hod

Tv

Chl

(221)

spojí

Věšínová Jana

(Er)

 

3.hod

Tv

Dív

(221)

změna

Věšínová Jana

 
 

4.hod

Z

 

(306)

supluje

Svoboda Petr

(Kn)

 

5.hod

F

 

(306)

navíc

Horyna Martin

 
 

5.hod

Nj

N2

 

odpadá

 

(Hr)

 

5.hod

Nj

N1

 

odpadá

 

(Hü)

 

6.hod

Ch

FlCs

 

odpadá

 

(Kn)

 

7.hod

Ch

FlCs

 

odpadá

 

(Kn)

4.B

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Ki)

 

2.- 5. hod Akce

4.C

2.hod

Tv

Dív

(221)

změna

Věšínová Jana

 
 

2.hod

Tv

Chl

(221)

spojí

Věšínová Jana

(Er)

 

3.hod

Aj

A2

(201)

supluje

Fišerová Veronika

(Ši)

4.E

3.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Kl)

 

4.hod

Nj

N1

(117)

supluje

Mandová Olga

(Hr)

4.F

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Kl)

5.A

2.hod

F

 

(313)

supluje

Vinkler Martin

(Kv)

 

5.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Ši)

 

6.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Fa)

5.B

6.hod

Aj

A2

 

odpadá

 

(Ši)

6.A

3.hod

Nj

N1

 

odpadá

 

(Hü)

 

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Fa)

6.B

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Er)

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 2.- 5. hod - Erlebach Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři