Akce na GVP ve šk. roce 2017/2018

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
prosinec
Filosofické divadloKrálpá 1.12. výběr studentůučitelé(2): Král, Fajfr
Vystoupení v Muzeu-mikulášskáO. Mandováso 2.12.so 2.12.žádní studentiučitelé(1): Olga Mandová
prednaska: Jak se čte DNAFriedlpo 4.12.po 4.12.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Buddhistický chrám - návštěva s přednáškouBisút 5.12.út 5.12.třídy: 4.F, 4.Eučitelé(1):
Za hudební a výtvarnou kulturou do SaskaO. Mandovast 6.12.st 6.12.třídy: 1.A, 1.B + výběr studentů: 2.Aučitelé(4): O. Mandová, Z. Maroušková, Fišerová a Jun
Srdíčkový den 2017Pavla Imramnovskást 6.12.st 6.12.třídy: 3.Cučitelé(0):
Člověk v náhradáchErlebachst 6.12.st 6.12.třídy: 3.Fučitelé(1): Erlebach
Testy profesionální orientaceN.Brousilováčt 7.12.čt 7.12.třídy: 4.aučitelé(1): Dr. Moravčíková
Člověk v náhradáchErlebachčt 7.12.čt 7.12.třídy: 5.Bučitelé(1): Erlebach
MiladaHaškovápá 8.12.pá 8.12.třídy: 3. A,B,C, 1.E, 5.A,.4.E - vybraní studentiučitelé(6): Hašková, Jásková, Věšínová, Kinclová, Knappová, Svoboda
Filmový festival - Jeden svět v nociKrálpá 8.12.pá 8.12.výběr studentůučitelé(2): Kinclová, Král
Testy profesionální orientaceN. Brousilovápo 11.12.po 11.12.třídy: 4.Bučitelé(1): Dr. Moravčíková
Testy profesionální orientaceN. Brousilováút 12.12.út 12.12.třídy: 2. Eučitelé(1): Dr. Moravčíková
Člověk v náhradáchLaušmanováút 12.12.út 12.12.třídy: 2.Bučitelé(1):
Člověk v náhradáchLaušmanovást 13.12.st 13.12.třídy: 2.Aučitelé(1):
Taller de animaciónReinosováčt 14.12.čt 14.12.výběr studentůučitelé(1): Reinosová
olympiáda v anglickém jazyceInna Kortličt 14.12.čt 14.12.výběr studentůučitelé(3): Kortli, Luhanová, Babiera
film Heritiers - DědicovéMišíkováčt 14.12.čt 14.12.třídy: třída 3Bučitelé(2): Mišíková, Jásková
Impresionismus v českém uměníDrahotová Jindřiškačt 14.12.čt 14.12.třídy: 3. C a jednotliví studenti semináře dějin uměníučitelé(2): Drahotová Mandová
anglické divadloInna Kortlipá 15.12.pá 15.12.třídy: 1.E, 1.Fučitelé(2): Bayraktarová, Hulková - zapíše absenci
Vánoční DEBLYMartin Šmídpo 18.12.út 19.12.výběr studentůučitelé(1): M.Šmíd
Konverzační soutěž v němčiněHrdinovápo 18.12.po 18.12.výběr studentůučitelé(6): Smatana, Hrdinová,Slavíková, Urbanová, Jun, Koller
Exkurze do muzea vodárenstvíKnappováút 19.12.út 19.12.výběr studentůučitelé(1): Knappová
Kurz první pomociLaušmanovást 20.12.st 20.12.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(1):
Beseda s člověkem, jenž prošel obdobím závislostiJana Věšínovást 20.12.st 20.12.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Kurz první pomociLaušmanovást 20.12.st 20.12.třídy: 2.E, 2.Fučitelé(1):
Divadelní představeníN.Brousilováčt 21.12.čt 21.12.třídy: všechny třídy kromě maturitních třídučitelé(0): všichni třídní učitelé/zástupci TU(kromě TU v maturitních tříd), AP
Galapágy 3D: Zázraky přírodyFriedlpá 22.12.pá 22.12.třídy: 2.F, 4.Bučitelé(3): Friedl, Sulcova, Rimalova
BrusleníDagmar Jáskovápá 22.12.pá 22.12.třídy: 3.Bučitelé(1): Dagmar Jásková
Kurz první pomociLaušmanovápá 22.12.pá 22.12.třídy: 1.E, 1.Fučitelé(1):