Akce na GVP ve šk. roce 2018/2019

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
duben
Do Německa na zkušenouHrdinovápo 1.4.po 1.4.třídy: 4.Aučitelé(2): Hrdinová, Koller
příprava soutěže na 16.4.O. Mandovápo 1.4.po 1.4.třídy: 4.B - HVučitelé(1):
Španělská kultura: flamenco a národní pokladyBirhanzlút 2.4.út 2.4.třídy: 3F Šj skupinaučitelé(1): Birhanzl
Přednáška o klimatuKinclová Petraút 2.4.út 2.4.třídy: 1.EFučitelé(1): Kinclová
Různé pohledy na autismusLuhanovást 3.4.st 3.4.třídy: 4.C, 2.Eučitelé(2): Luhanová Kinclová
Film a diskuze o autismuKozderkovást 3.4.st 3.4.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
T.Brahe a J. Kepler v Praze a Evropě I.O. Mandováčt 4.4.čt 4.4.třídy: 2.A, 4.Cučitelé(2): O. Mandová, H. Vondráčková
Setkání s psychologem D.ŠpokemJana Věšínováčt 4.4.čt 4.4.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Za optikou Carl Zeis OberkochenVondráčkovápá 5.4.so 6.4.třídy: 2.A + zájemci o fyziku z dalších třídučitelé(3): Vondráčková, Mišíková, Mandová
Stavitelé městaErlebachút 9.4.st 10.4.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Prezentace maturitních projektůŠikováút 9.4.út 9.4.výběr studentůučitelé(0): Šiková, Horyna, Friedl, šulcová
Generální zkouška FOKO. Mandovást 10.4.st 10.4.třídy: 3.B, 1.Fučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
Karel Čapek StržPavla Imramovskáčt 11.4.čt 11.4.třídy: 5.Bučitelé(2): Imramovská, Vondráčková
Debata s Luďkem NiedermayeremKozderkováčt 11.4.čt 11.4.třídy: 1.E, 4.Aučitelé(1): Kozderková
Prezentace maturitních projektůŠikováčt 11.4.čt 11.4.výběr studentůučitelé(0): Šiková, Horyna, Friedl, Šulcová
Maturitní soustředění zsvKrálčt 11.4.ne 14.4.výběr studentůučitelé(2): Král, Kohout
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 1. termín)J. Mervínskýpá 12.4. žádní studentiučitelé(0):
Projekt závislosti, poruchy příjmu potravyKozderkovápá 12.4.pá 12.4.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkovápá 12.4.pá 12.4.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
Stavitelé městaErlebachpá 12.4.pá 12.4.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Jugend debatiertVogtpá 12.4.pá 12.4.třídy: 3.A/N1učitelé(1): Vogt
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 2. termín)J. Mervínskýpo 15.4. žádní studentiučitelé(0):
J. A. Brabec-KyticeBártovápo 15.4.po 15.4.třídy: 3.Bučitelé(1): Bártová
Přijímací zkoušky (šestileté studium 1. termín)J. Mervínskýút 16.4. žádní studentiučitelé(0):
Daruj krevLaušmanováút 16.4.út 16.4.třídy: 3.Eučitelé(1): Laušmanová
ZOO PrahaV.Fišerováút 16.4.út 16.4.třídy: 2.Eučitelé(1): V.Fišerová
Praha hudebníO. Mandováút 16.4.út 16.4.třídy: 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 1.E, 1.Fučitelé(8): O. Mandová, E, Mišíková, H. Vondráčková, Z. Hlavičková, j. Jun, M. Kvíz, M. Vinkler, V. Fišerová
Daruj krevLaušmanováút 16.4.út 16.4.třídy: 5.Aučitelé(1): Laušmanová
anglické divadloInna Kortliút 16.4.út 16.4.třídy: 5.B, 2.Fučitelé(3): Kortli, Cucarella
Exkurze MattoniVondráčkovást 17.4.st 17.4.třídy: 5.Bučitelé(2): Vondráčková, Šulcová
Přijímací zkoušky (šestileté studium 2. termín)J. Mervínskýst 17.4. žádní studentiučitelé(0):
Prokopské údolíV.Fišerovást 17.4.st 17.4.třídy: 2.Bučitelé(1): V.Fišerová
Geobiomy - co v nich žijeSuchánkovást 17.4.st 17.4.třídy: 2.Aučitelé(1): Suchánková
Zoo PrahaLaušmanovást 17.4.st 17.4.třídy: 4.Aučitelé(1):
Exkurze do knihovny Goethe Institutu PrahaHrdinovást 17.4.st 17.4.třídy: 3.Eučitelé(1): Hrdinová
Exkurze BohniceKohoutst 17.4.st 17.4.třídy: 3.Fučitelé(0):
ZOOMartin Šmídst 17.4.st 17.4.třídy: 2.Fučitelé(1): Martin Šmíd
Kulturně literární procházka PrahouJana Věšínovást 17.4.st 17.4.třídy: 4.Cučitelé(1): J.Věšínová
Velikonoční volnoMŠMTčt 18.4.po 22.4.všechny třídyučitelé(0):
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 24.4. všechny třídyučitelé(65):
Muzeum smyslůJana Věšínováčt 25.4.čt 25.4.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Motýli v TrójiErlebachpá 26.4.pá 26.4.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Předmaturitní soustředěníF. Staněkpá 26.4.út 30.4.výběr studentůučitelé(5): Staněk, Knappová, Římalová, Šmíd, Vinkler
Nadace Unipetrol pro GVPNevolepo 29.4.po 29.4.třídy: 5.Aučitelé(1): Vondráčková
ZOO PrahaErlebachpo 29.4.po 29.4.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
Sportovně kulturní vodácký kurzČolasováút 30.4.ne 12.5.třídy: 3. Bučitelé(3): Čolasová, Elebach, Bártová
květen
KolumbieKinclová Petrapá 3.5.pá 3.5.třídy: 4.ABučitelé(2): Kinclová Petra, ?
Planetárium PrahaVondráčkovápá 3.5.pá 3.5.třídy: 2.Aučitelé(1): Vondráčková
AfrikaSuchánkovápo 6.5.po 6.5.třídy: 2.Fučitelé(1): Suchánková
AfrikaSuchánkovápo 6.5.po 6.5.třídy: 3.Fučitelé(1): Suchánková
výběrový vodácký kurz Rakousko - Salza a SteyrNedvědová Zdeňkapo 6.5.čt 9.5.výběr studentůučitelé(2): Nedvědová, Ordoš
Přijímací zkoušky (1. náhradní termín)J. Mervínskýpo 13.5. žádní studentiučitelé(0):
Erasmus+, studentské setkáníČolasováčt 16.5.čt 23.5.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
Atletický přebor školyJ.Věšínová, H.Znamenáčkovást 29.5.st 29.5.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
Za Lovci mamutůErlebachst 29.5.ne 2.6.třídy: 1.Aučitelé(2): Er, De
Terénní exkurze dvouletý sem BiLaušmanováčt 30.5.ne 2.6.výběr studentůučitelé(2): Laušmanová, Fišerová
Party PARNÍKImramovská, Vondráčkováčt 30.5.čt 30.5.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
červen
Sportovní vodácký kurzI.Kollerpo 3.6.so 8.6.třídy: 3.Aučitelé(3): I.Koller, M.Šmíd, E.Podzimková
Židovské muzeumJana Věšínovápá 7.6.pá 7.6.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Sportovní vodácký kurzP.Erlebachso 8.6.čt 13.6.třídy: 1.Eučitelé(3): P.Erlebach, M.Horyna, J.Halík
Sportovní vodácký kurzZ.Nedvědováčt 13.6.út 18.6.třídy: 4.Bučitelé(3): Z.Nedvědová, J.Ordoš, D.Jásková
ZOO PrahaErlebachpo 17.6.po 17.6.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Sportovní vodácký kurzM.Šmídút 18.6.ne 23.6.třídy: 1.Fučitelé(3): M.Šmíd, Z.Nedvědová, L.Šiková
Švýcarsko - SprachreiseMarta Urbanovást 19.6.so 22.6.třídy: 3.A + 5 studentů 5.Aučitelé(3): Marta Urbanová Jakub Jun Karl Vogt
Biodiverzita doma i ve světěErlebachst 19.6.st 19.6.třídy: 1.A, 4.Cučitelé(1): Er
Erasmus+, studentské setkáníČolasovápá 21.6.ne 30.6.výběr studentůučitelé(2): Čolasová, Bártová,
Vysvědčení, závěr šk. rokuJ. Mervínskýpá 28.6. všechny třídyučitelé(22):