Akce na GVP ve šk. roce 2016/2017

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
květen
Terénní laborkyFriedlst 3.5.st 3.5.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Softball - POPRASKZuzana Marouškováčt 4.5.út 2.5.výběr studentůučitelé(0):
Rudolfinum - Minimalismus a maximalismusŠimánkováčt 4.5.čt 4.5.třídy: 3.Aučitelé(1): Šimánková
Studentská agoraKrálpá 5.5.pá 5.5.výběr studentůučitelé(1): Král
Rudolfinum - Minimalismus a maximalismusŠimánkovápá 5.5.pá 5.5.třídy: 1.Fučitelé(1): Šimánková
exkurze do PařížeBártovápo 8.5.po 15.5.třídy: 4.C, 2.E, 1.Fučitelé(3): Bártová, Římalová, Staněk
Vietnam - brána do IndočínyIvana Suchánkováút 9.5.út 9.5.třídy: 3.A, 3.Bučitelé(2): I.Suchánková V.Šulcová
Workshop ekoškolyŠilhánkovást 10.5.st 10.5.výběr studentůučitelé(1): Šilhánková
Chemické výroby v praxiVondráčkováčt 11.5.čt 11.5.třídy: 3.A,učitelé(2): Vondráčková, Vinkler
Férová snídaněŠilhánkovápá 12.5.pá 12.5.výběr studentůučitelé(1): Šilhánková
Kurz tvůrčího psaní s Dr. Danou EmingerovouSvobodapá 12.5.pá 12.5.třídy: 5.B (celá třída)učitelé(1): Svoboda
Památník VojnaO. Mandovápá 12.5.pá 12.5.třídy: 5.Aučitelé(1): Olga Mandová
Výstava v galerii U Zlatého prstenuČolasováút 16.5.út 16.5.třídy: 3.B-celá třídaučitelé(1): Čolasová
Výstava v galerii U Zlatého prstenuČolasováút 16.5.út 16.5.třídy: 3.A - celá třídaučitelé(1): Čolasová
Výstava v galerii U Zlatého prstenuČolasovást 17.5.st 17.5.třídy: 2.B - celá třídaučitelé(1): Čolasová
Vnlění- AV ČR-Jarní exkurze do sveta vedy-Světlo aFriedlst 17.5.st 17.5.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Výstava v galerii U Zlatého prstenuČolasovást 17.5.st 17.5.třídy: 1.B - celá třídaučitelé(1):
Interaktivní řečtinaČolasovást 17.5.st 17.5.třídy: Řečtináři-pokročilíučitelé(1): Čolasová
Výstava v galerii U Zlatého prstenuČolasovápo 22.5.po 22.5.třídy: 4.A - celá třídaučitelé(1): Čolasová
výběrový vodácký kurz Rakousko - Salza a SteyrOrdoš Janpo 22.5.čt 25.5.výběr studentůučitelé(2): Maroušková Zuzana, Šmíd Martin
Chemické výroby v praxiVondráčkováút 23.5.út 23.5.třídy: 3.Bučitelé(2): Vondráčková, Šulcová
anglické divadlo - Let´s Go Travel ShowInna Kortličt 25.5.čt 25.5.třídy: 2.B, 3.Bučitelé(2): Kortli, Hulková
Exkurze do Palackého památníkuSvobodačt 25.5.čt 25.5.třídy: 4.B (celá třída)učitelé(1):
NG - Moderní směryN.Brousilovást 31.5.st 31.5.třídy: 4.Bučitelé(1): N.Brousilová
červen
Po stopách operace AnthropoidSvobodačt 1.6.čt 1.6.třídy: 3.E (celá třída)učitelé(1):
Řím očima umělců a PaestumPavla Imramovskápá 2.6.ne 11.6.třídy: 3.B, 5.Bučitelé(3): Imramovská, Šulcová s 3.B, Vondráčková 5.B
Vodácký sportovní kurzMartin Šmídpo 5.6.so 10.6.třídy: 1.Eučitelé(3): M.Šmíd, Z.Maroušková, M.Laušmanová
anglické divadlo - The History of English LiteratuInna Kortlist 7.6.st 7.6.třídy: 4.B, 3.E, 3.Fučitelé(3): Kortli, Kalinová, Luhanová
Pilotní zkouška DSD IIHübnerčt 8.6.čt 8.6.třídy: 5.Aučitelé(1): Hübner
Veletrh Vědy 2017Friedlpá 9.6.pá 9.6.třídy: 2.Fučitelé(1):
Vodácký sportovní kurzIrena Kollerso 10.6.čt 15.6.třídy: 3.Aučitelé(3): I.Koller, J.Ordoš, B.Krejčí
Vodácký sportovní kurzZ.Marouškováčt 15.6.út 20.6.třídy: 1.Fučitelé(3): Z.Maroušková, M.Šmíd, M.Horyna
Vodácký sportovní kurzJan Ordošút 20.6.ne 25.6.třídy: 3.Bučitelé(3): P.Erlebach, J.Ordoš, V.Šulcová
Karel ČapekN.Brousilováčt 22.6.čt 22.6.třídy: 5.A, 3.Fučitelé(2): N.Brousilová, M.Vinkler