Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Volitelné předměty (2)

Z nabídky byly vyřazeny předměty, o které byl minimální zájem. Na www.gvp.cz/vpp/ resp. www.gvp.cz/vp/ se můžete podívat na výsledek. Prosím studenty, kteří nemají kompletní volbu, aby si volitelné předměty doplnili do 10.4. Na hranici počtu pro otevření je ještě několik předmětů. Buďte aktivní! K dalšímu případnému rušení předmětů s malým zájmem dojde příští týden.

07.04.2017 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 8 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • POPRASK florbal hoši
  Hráči florbalu reprezentačního výběru GVP se sejdou v 9.40 hod. 13.12. 2017 před kab.č. 123. . Hrací den je 14.12. od 8.00 hod na Kotlářce. Kapitán výběru bude David Švábek. Prosím o pomoc při nominaci hráčů. Děkuji P.E.
 • ŠKOLNÍ KOLO OČJ
  Ve středu dne 29.11. se třetí a čtvrtou vyučovací hodinu uskuteční školní kolo Olympiády v českém jazyce. Zájemci se mohou zapsat v kab. č. 113, či v kab. č. 124, nejpozději však do pondělí 27.11. Další informace se objeví vedle nástěnky informující o změnách v rozvrzích. J.Věšínová
 • Přednášky k biologické olympiádě
  V úterý 28.11. se od 16:30 hod ve Stanici přírodovědců na Smíchově konají tři přednášky k tématu Bio kategorie A,B - Exkrement jako ekosystém, Játra a Autofágie. Není nutno se přihlašovat předem, zájemcům o biologii doporučuji. M.Laušmanová
 • KMD
  Vstupenky na prosinec si můžete vyzvednout od 22.11. v kab. č. 208. Naďa Brousilová
 • Tělocvik hoši
  Upozorňuji, že výuka TV hoši ve st 22.11. a ve čt 23.11. 2017 proběhne venku. Prosím kluky 1.E, 2.E,F, 3.E a 5.C - aby zvolili tomu odpovídající oblečení. Děkuji P.E.
 • Dny geografie
  proběhnou 20.–24.11.2017 na PřF UK 2017, Albertov 6, Praha 2. I pro tento ročník Dnů geografie je pro vás připraven bohatý program vhodný jak pro žáky a studenty základních a středních škol a jejich učitele, tak také pro širokou veřejnost. Podrobnosti na geografienasbavi.cz.
  Ivana Suchánková
 • HAPPY nabídka 2017/18
  Vážení kolegové a studenti, dovoluji si vám nabídnout slevovou kartičku na nákup vybavení na hory (lyže, snowboardy...). Kartička platí v obchodech HAPPY SPORT a je na nákup zboží, krátkodobé půjčovné a servis lyží. Kartička je připravena k vyzvednutí v kab. č.123. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach